Angliáda 2017

19.10.2017 07:39

Již po třetí se žáci 9. a 8. třídy zúčastnili jazykové soutěže pořádané Gymnáziem v Jevíčku. Měli zde možnost ověřit si své znalosti anglického jazyka.
Soutěž se skládala za dvou částí. První byl poslech a následné odpovědi na otázky, druhou tvořilo čtení s porozuměním a na závěr vlastní vyjádření k textu. Zájem o tuto soutěž je veliký, což dokazuje účast více než 150 žáků ze škol nejen našeho regionu, ale i např. z České Třebové či Boskovic. Z celkového počtu 14 škol se naše škola umístila na jedenáctém místě.
Z naší školy soutěžili čtyři žáci z osmé třídy a dva z deváté. Všichni předvedli velmi dobré výkony.

Nejlépe se umístila Eliška Zahradníčková - na 7. místě - se ztrátou pouhých 4 bodů za vítězem. Gratulujeme!

Mgr. Jarmila Machánková