Bohdalov 2016

29.06.2016 06:12

Ve středu 22. 6. jsme po obědě vyrazili na kolech do Bohdalova. Vjeli jsme do krásné přírody, ubytovali se v bývalé škole a postupně se seznamovali s budoucími spolužáky z Vranové Lhoty. Hráli jsme poznávací hry, byla to zábava. Dost jsme se nasmáli a skamarádili. Po trojicích jsme chodili po Bohdalově a zjišťovali informace o vesnici, což byla ta nej hra. Z nasbíraných bylinek jsme si udělali čaj, batikovali super fialová trika. Večer byl táborák a špekáčky. Ještě před spaním jsme stihli noční hru - vědomostní soutěž. Ta nám trvala skoro až do 24:00 hod! Druhý den ráno přijel pan Honza z vých. střediska s fenkou Kety. Hráli jsme s ním různé stmelovací, seznamovací hry, např. vábení jelenů a laní, pštrosi a pštrosice, dotazník a článek, postupný balónek, číselná řada,… Moc se mi to líbilo a myslím, že budeme the best třída! :)

- z prací žáků 5. ročníku -