Cyklistický výlet

24.05.2017 14:42

V pátek 19. května jsme jeli do Jevíčka na kolech. Výletu se zúčasnili žáci II.stupně, doprovod tvořila paní učitelka Baráková, paní učitelka Popelková a pan školník. Jeli jsme lesem i po silnici. Docela jsem se sama překvapila, že jsem se držela v první skupině. Výlet se mi líbil a příští rok bych ráda jela zas.

Jana Škrabalová, 7. třída

Bylo to velmi dobré. Chvilkami jsme nemohli, ale měli jsme parádní výkon. Jelikož Lucka neměla úplně provozní kolo a asi 70% musela vést kolo nebo jít pěšky, tak si myslím, že na sebe musí být hrdá. Andrea měla kuráž a jela s bolavým kotníkem. Má ode mě velký obdiv, já bych nejela. Jsem na sebe hrdá a měli by být hrdí všichni, dorazili jsme bez zranění, jenom udýchaní a zapili jsme to limonádou, většina kofolou u Valacha. Příště pojedu znovu.

Adéla Jedličková, 6. třída

Líbilo se mi to. Sice jsem byla většinu cesty poslední, ale jsem šťastná, že jsem to ujela. Bylo to asi 35 km. Nejlepší bylo, jak jsme sjížděli kopce dolů.

Lucie Kyzlinková, 6. třída