MAŠKARNÍ KARNEVAL

24.03.2015 13:48

Byly jsme požádány o pomoc na karnevalu. Tak jsme se dobrovolně převlékly. Já za kočku, Pavla také za kočku a Áďa za školačku. Sešlo se dětí jako smetí. Ke zhlédnutí bylo mnoho krásných masek od princezen, mravenečků, pohádkových postav, víl, indiánů, kovbojů až po kominíčka. Paní učitelky měly připravené skvělé soutěže pro všechny děti a my jsme jim pomáhaly s jejich přípravou. Nemohlo se stát, že by se nějaké dítě nebavilo. Prodalo se mnoho lístků do tomboly, kde se dalo vyhrát plno krásných cen. Než všichni po tombole odešli, zasoutěžily jsme si i my. Dostaly jsme každá krabičku sirek- vysypaly jsme ji a jednou rukou jsme ji musely zase naplnit a jednou rukou zavřít. Trochu chyták od paní učitelek. Ale stejně jsme to zvládly. Já jsem obsadila 1. místo a Áďa s Pavlou se podělily o 2. místo. S celou akcí jsem spokojená a těším se na příští rok. Tímto bych Vás ještě chtěla pozvat na akci: „Pohádkový les". Fotografie si prohlédnete zde.

Anna Zichová 8. tř