Tříkrálové ohlédnutí

05.01.2016 19:30

A je tu leden! Vánoce už jsou za námi, ale Tři králové v kalendáři nás ještě lákají ohlédnout se zpět a pochlubit se ostatním, co nám Ježíšek nadělil nebo co pěkného jsme o Vánocích zažili. Také žáci 1. stupně se s vámi rádi podělí               o zážitky z předvánočního týdne ve škole.                                                         Prvním zážitkem bylo florbalové utkání žáků 2. a 3. třídy, kdy si po roce proti sobě v hale zahrála opět družstva Vlků, Pejsků, Hadů, Krokodýlů, Medvědů, Medvídků a dokonce i Medvědic (což byly dvě paní učitelky). Druhou vzpomínkou je návštěva kina v Moravské Třebové, kam jsme vyrazili na film V hlavě. Ten nás zavedl do těch nejpozoruhodnějších míst, která mohou existovat – do lidské mysli. Sledovali jsme všichni s napětím, jak si s člověkem dovede pohrát Radost, Strach, Vztek, Nechuť a Smutek. Nasmáli jsme se veselým příhodám naší filmové kamarádky Riley a občas jsme si v některých chvílích           i protřeli oči, abychom lépe viděli. Do třetice se ohlédněme za posledním školním dnem roku 2015. Hned po ochutnávání cukroví a rozbalení dárečků ve třídách jsme se vydali v dlouhém zástupu nadělit dobroty také zvířatům v lese. To byla, panečku, pěkná vycházka!

Mgr. Ludmila Šimečková