• KLADKY 2020

16.12. 2019

Milí lyžaři, v týdnu od 6. do 10.1.2020 by měl proběhnoutv Kladkách lyžařský výcvik přihlášených žáků z 1. - 5. ročníku. Podrobnější informace k odjezdu a návratu obdržíte v průběhu týdne od třídní učitelky. Budeme se opět dělit na 2 skupiny ( A: 8:00 - 11:30, B: 9:45 - 13:15). Sledujte ale pravidelně stránky školy, kde se objeví nejpozději o víkendu 4. - 5.1. 2020 informace o případném posunutí termínu z důvodu nepříznivých sněhových podmínek. Pro konání našeho kurzu je rozhodující stanovisko Lyžařské školy Snowfox Prostějov, takže nelze vycházet pouze z informací o provozu lyžařského areálu Kladky.

• Lyžaři  s vlastní výbavou nezapomenou odevzdávat ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O ODBORNÉM SEŘÍZENÍ VÝSTROJE do pátku 20.12.2019. Vše si přinesou první den výcviku nejpozději v 7:45 do školy ( boty, přilbu, rukavice ve velké tašce nebo v batohu + podepsané lyže ke starému vchodu u družiny).
  • Lyžaři s výstrojí zapůjčenou přes naši školu letos nově přímo z půjčovny Snowfox Prostějov dostanou vše seřízené. Přinesou si první den výcviku větší tašku nebo batoh na lyžáky a přilbu.

• Chystejte si :

- vhodné = nepromokavé a také pohodlné lyžařské oblečení ( spíše styl cibule = více tenkých vrstev), podkolenky, tenkou kuklu, nepromokavé rukavice, …

- kapesník,pití, svačinku, ...

A SLEDUJTE STRÁNKY :)))!!!

18.12.2019

• rozdán leták : KLADKY      2020

!!!PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJTE STRÁNKY ŠKOLY  -  KLADKY 2020!!!

Milí lyžaři a snowboardisté, pokud vše dobře dopadne, zahájíme výcvik  v pondělí 6. 1. 2020. Pro začátek se dělíme do dvou skupin :

A) MŠ + všichni s vlastní výbavou včetně snowboarďáků

B)  všichni se zapůjčenou výbavou přes školu

odjezd :   A/ v 8:00                                      B/ v 10:00(8:00 – 10:00 ve škole)

výcvik :    A/ od 8:45 do 10:45                  B/ od 10:45 do 12:45

návrat :    A/ v 11:30                                B/ ve 13:30

Cena kurzu zahrnuje celkem10 hodin lyžařské výuky, instruktora, lyžování, skipas, občerstvení (tatranka, čaj). Po návratu se vždy rozejdeme do tříd, kde si odložíte lyžařské boty a přilby k vysoušení. Oblečení (kombinézu, rukavice, lyžařské podkolenky,…) si můžete sušit také ve třídě nebo lépe doma, ale v žádném případě nesmí zůstat mokré ve skříňce!!!. Pak bude následovat oběd, družina nebo odchod domů jako obvykle.

• Všichni budou mít v pondělí 6.1. velkou a viditelně podepsanou tašku nebo batoh (na lyžáky, přilbu, …).
    • Kdo má vlastní vybavení, přinese si ho podepsané do školy v pondělí 6.1. 2019 nejpozději v 7:45 (nakládání do autobusu). Veškerá vlastní výbava bude označená. Nezapomeňte do pátku 20.12.2019  odevzdat prohlášení rodičů o odborném seřízení vlastní výstroje nebo potvrzení servisu.
    •  S sebou:  vhodné, nepromokavé a pohodlné lyžařské oblečení (spíše styl cibule = více tenkých vrstev), podkolenky, tenkou kuklu, nepromokavé rukavice, hůlky nepotřebujeme, do tašky s lyžáky a přilbou si přinesete denně: kapesníky, malé pití, svačinku na dobu před odjezdem a raději i náhradní rukavice.

2.1. 2020

!!!  Dle dnešní  informace od pana Machálka  z lyžařské školy sděluji, že by to mohlo dopadnout, ale konečné rozhodnutí o zahájení kurzu padne v sobotu 4.1.2020 odpoledne. Zatím se Kladky zasněžují, ale předpověď počasí na druhou polovinu příštího týdne není, bohužel, moc příznivá, takže se zvažuje i posunutí termínu.

4.1.2020   10:26

Dle rozhodnutí lyžařské školy Snowfox Prostějov se začátek kurzu posouvá zatím o týden tzn. 13.1.2020.Potvrzeno to ale budeme mít až v závěru příštího týdne.

6.1. 2020

Kladky přesunuty na 3.2.2020.

Kurz tedy proběhne v termínu 3. - 7.2. 2020 a pak hned následují jarní prázdniny. Zapůjčenou výstroj bychom měli mít k dispozici již 29. - 30.1., tedy před pololetními prázdninami, pokud by se to někomu hodilo.