Adaptační pobyt v Bohdalově

30.06.2015 08:23

V posledních dnech školního roku vyrazila 5. třída na kole do Bohdalova, aby se zde seznámila s novými spolužáky z Vranové Lhoty, kteří přijdou po prázdninách k nim do třídy.  Žáci spolu strávili krásné, slunečné dva dny. Společně se vydali do okolní přírody, nachystali si bylinky na výborný čaj, rozdělali oheň, opekli si buřty. Druhý den k nám zavítali pracovníci z Alfa, střediska výchovné péče Svitavska. Pomocí her se více poznali a vyzkoušeli si práci v týmu. Jistě nezapomeneme na pralesní golf v kopcovatém terénu, na stíhače a bombardéry, na hledače pokladů a řadu dalších drobných her.

Žáci se všichni aktivně zapojovali a fungovali spolu téměř bezproblémově. Byli to velice příjemně strávené chvilky s mojí novou třídou.

Děkujeme obci Bohdalov za zapůjčení staré školy a občanům za ochotu zodpovídat dětem otázky týkající se jejich obce.      Mgr. Petra Hájková

Zpět