Advent ve školní družině

14.12.2016 09:37

Žáci ve školní družině rádi soutěží. V prosinci jsme ve školní družině vyhlásili soutěž výtvarnou. Pod rukama našich žáků ožila černobílá omalovánka „Betlému“. Co obrázek, to originál. Ještě vymyslet podobu rámečku a „Vánoční galerie školní družiny je na světě“. Vánoční koutek jsme ještě doplnili vlastnoručně vyrobeným adventním věncem, stromečkem ze šišek a řetězy z přírodnin. Mladší žáci přidali malované Mikuláše, kterým upletli z papírových řetězů vousy. Pan školník přinesl stromeček a mohli jsme slavit.

Již tradicí se stalo pečení perníčků ve školní družině. I letos se povedly. Některé ozdobily náš družinový stromeček a zbytek jsme snědli. To byla dobrota. I proto Vánoce můžeme vnímat všemi smysly.

 

Petra Kroupová, Dis, vychovatelka školní družiny

 

Zpět