Besídka 2018 - ohlasy

11.12.2018 23:15

V neděli 9. prosince se tradičně uskutečnila naše školní besídka v kulturním domě. Do děje názvu naši besídky, tedy Světové Vánoce, nás uvedla 3. třída. Po vystoupení jsme se mohly těšit jak na školku, tak i na ostatní třídy. Celou besídkou nás provázela Barbora Balajková a Monika Braunerová z deváté třídy. Besídku bych zhodnotila za velice vydařenou - jako každý rok. 

 ( Natálie Smolíková )

V neděli se uskutečnila vánoční besídka. Všechny třídy a jejich paní učitelky pilně trénovaly a vzniklo něco úžasného. Rodiče mohou být na svoje děti pyšní. Děti dokázaly tak nádherně vystoupit a neměly trému před tolika lidmi. Kulturní dům byl plný, dlouho jsem neviděla takovou účast. Samozřejmě musíme poděkovat panu Friedlovi, který nám vždy uskuteční naši hudbu a nápady. Poděkování patří i Monče a Báře, které nás provedli vystoupeními. Těším se na příští besídku, protože věřím, že paní učitelky nacvičí opět něco úžasného.

Děkuji za krásnou besídku 2018!  ( Adéla Jedličková )

 FOTO ZDE 

 

 

 

 

Zpět