Bruslení 1. stupeň

10.03.2015 16:20

 Určitě znáte tu říkanku ze starých čítanek : Já jsem chlapec z Nuslí, kde to všechno bruslí, než bude čas k obědu, stokrát kolo objedu.                                                               Ale ani my z Městečka Trnávky se nedáme zahanbit. Dnes vyrazil celý 1. stupeň naší školy         na společné bruslení do Moravské Třebové a představte si, že bruslili opravdu všichni žáci !!! Někteří měli sice svůj originální styl jízdy a předváděli i krkolomné figury, ale nakonec jsme to všichni ve zdraví zvládli a užili jsme si pěkné sportovní dopoledne. Kolikrát jsme objeli kluziště sice nevíme, ale do školy jsme se vrátili opravdu až k obědu.

                                                                                                        

 

Zpět