Bruslím, bruslíš, bruslíme ...

04.03.2014 21:16

První březnové úterý vyrazili žáci 1. a 2. třídy společně na bruslení. V pohodě zvládli cestu autobusem a hurá na led. To bylo radosti. Bez velkých rozpaků se všichni vesele projížděli, klouzali a procházeli po ledové ploše, takže si určitě zaslouží velkou jedničku z tělesné výchovy. Ovšem jedničku s hvězdičkou posíláme také babičce Evelínky Navrátilové             za pomocný dozor, tatínkovi Matýska Smolíka za pomoc při zavazování bruslí a hlavně rodičům Ondráška Hensla za dopravu všech batohů s bruslemi tam i zpět.                         Mockrát děkujeme a těšíme se na nějakou příští akci !

                                                                                                                                                                          Mgr.L.Šimečková a Mgr.L.Straková

Zpět