Předvánoční čas ve škole

21.12.2018 11:32

V pondělí 17. prosince naše škola pořádala turnaj v halové kopané, kterého se zúčastnili kromě naší také základní školy z Jaroměřic a Jevíčka.

V úterý jsme v kulturním domě přivítali opět "Kino na kolečkách". Děti ze školky a žáci 1. až 4. třídy zhlédli česko-slovenskou pohádku Když draka bolí hlava, ti starší viděli dobrodružný film Jumanji - Vítejte v džungli.

Ve středu k nám do školy zavítala Česká televize, která pro žáky 7. a 8. třídy nachystala workshop Televize ve vaší škole. Žáci si prakticky zkusili vymyslet a natočit krátkou reportáž, která byla odvysílána ve večerních Zprávičkách na Déčku.

Ve čtvrtek žáci 4., 7. a 9. třídy bruslili na zimním stadionu v Moravské Třebové. Děti z 1.- 3. třídy společně s 5.třídou nadělovaly zvířatům v lese.Šestá třída byla na vánoční výstavě betlémů v Obecní knihovně v Městečku Trnávce.

V pátek se již tradičně konal Vánoční sportovní turnaj ředitele školy. Dívky se utkaly v košíkové, chlapci pak ve florbale. Ve školní kuchyňce se celé dopoledne střídali žáci 1. - 3. třídy na tzv. Mýdlové dílně.

 

Zpět