Dárky pro děti z dětského domova

17.12.2015 09:54

Udělali jsme radost dvěma dětem z dětského domova - Terezce a Radkovi. Vybrali jsme peníze a poslali jim dárky, které si přáli. Pětiletá Terezka dostane od Ježíška domeček pro panenky a jedenáctiletému Radkovi určitě udělá radost vrtulník na dálkové ovládání.

žáci 6. třídy

Vážení JEŽÍŠKOVÉ, PŘÁTELÉ,
ještě jednou velké poděkování Vám všem, kteří jste se zapojili do projektu:

"STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ"

Děkujeme Vám za Vaši navýšenou citlivost, ochotu darovat čas, výběr dárku a jeho zabalení i odeslání na adresu patřičného domova, aby dětem přinesl vytoužený a splněný sen. Stali jste se opravdovým Ježíškem, který přináší dětem lásku, soucit a radost s vírou, že nejsou ve svých životech osamocený...

PŘEJEME VÁM MNOHO LÁSKY A RADOSTI VE SVÝCH RODINÁCH....A VĚŘÍME, ŽE BUDEME V LÁSCE I V OBDAROVÁVÁNÍ RADOSTI POTŘEBNÝM...STÁLE VE SPOJENÍ 

KRÁSNÉ A POKLIDNÉ VÁNOCE !

Sledujte poděkování DĚTSKÝCH DOMOVŮ na našich stránkách: www.vespojenios.cz

Zpět