Divadlo Polárka a Technické muzeum v Brně z pera našich žáků

12.05.2014 20:15

24. 4. 2014 vyrazila 9., 8. a 7. třída do divadla Polárka v Brně, kde zhlédla představení s názvem Drákula.  Představení bylo doprovázeno několika zajímavými efekty jako párou, silonem, po kterém "přicházely" zprávy apod. Výkony herců, zejména Drákuly, byly podivuhodné. Po skončení vystoupení jsme se přesunuli do Technického muzea, kde nás čekal program o nevidomých. Vyzkoušeli jsme si číst Braillovo písmo a navštívili technickou hernu. Poté jsme vyrazili domů. (Lenka Tomanová)

24. dubna jsme jeli do Brna do divadla Polárka na Drákulu. Bylo to moc pěkné, trochu strašidelné, ale i velmi vtipné. Herci se snažili, aby to bylo legrační. Třeba Drákula měl nasazovací zuby. Oblečené měli moc pěkné kostýmy a hrála dobrá hudba. Po divadlu jsme jeli do Technického muzea, kde jsme se dozvěděli plno zajímavých věcí. Také tam měli moc pěkná stará auta, letadlo a různé stroje. V technické herně jsme si mohli vyzkoušet mnoho fyzikálních jevů. (Míša Foretová)

Včera jsme byli v Brně v divadle na Drákulovi a v Technickém muzeu. Drákula byl fantastický! Fascinovalo mě, jak to dokážou herci zahrát a prožít to. Ze všech nejvíc se mi líbil právě herec, který hrál Drákulu. Zahrál to perfektně! Hodně to prožíval a bylo vidět, že ho divadlo baví. Potom jsme jeli do Technického muzea, kde to bylo také super. Byly tam spousty zajímavých věcí. Nejvíc se mi líbila místnost, kde jsme si mohli vyzkoušet vynálezy. Pro mě to byl pěkný zážitek. Klidně bych si to zopakovala. Byl to opravdu vydařený den. (Tereza Kopalová)


Zpět