Do školy s babičkou a dědou ...

16.05.2016 14:44

V pátek třináctého jsme se do školy náramně těšili. Blíží se Den rodiny a my slavíme. Dnes přijdou do školy naše babičky a dědečkové. A že jich bylo! Přicházeli vzorně před zvoněním a hned se usadili ve třídách. Pan ředitel postupně všechny přivítal a mohlo se začít. V každé třídě probíhala netradiční výuka s prarodiči trochu jinak, ale od první až po pátou třídu jsme se všichni snažili ukázat, co už umíme a co se dnes ve škole děti učí. Na oplátku nám babičky a dědečkové vyprávěli, jaké to bylo, když chodili do školy oni. Někteří přinesli svoje fotografie, vysvědčení, slabikář a dokonce písanku. Babičky se pochlubily svými úžasnými koláčky, bábovkami, rohlíčky a dalšími dobrotami. Mňam! Po svačince jsme se vydali společně ještě do kulturního domu na výchovný koncert Z pohádky do pohádky. A tady bylo veselo! Koncert byl nejen výchovný, ale také zábavný. Zpívalo se, tleskalo, podupávalo, tančilo i soutěžilo, až se nám ani nechtělo zpátky do školy. Na naše prarodiče ještě čekala prohlídka celé školy a pak už zazvonil zvonec a ... nakonec jako poděkování všem babičkám a dědečkům posíláme vzkaz:                                                                                                                          To jsme rádi, že vás máme!

                                                                                                         

Zpět