Do třetice všeho dobrého!

11.02.2018 19:16

Trojka je magické číslo nejen v pohádkovém světě. Platila i pro naše letošní, již třetí Kladky. Ty totiž dopadly opravdu pohádkově. V náhradním termínu si díky výstavnímu počasí, vzorně připravenému lyžařskému areálu, ochotě a vstřícnosti Sport servisu pana Ježka,  bezpečné autobusové dopravě pana Matochy, ale hlavně díky obětavým profesionálním instruktorům lyžařské školy SNOWFOX Prostějov užila lyžařský výcvik žáků 1. - 4. ročníku  necelá padesátka dětí (některé přihlášené totiž přepadla chřipka). Celý týden panovala na svahu radostná nálada, ke které kromě nádherného prašanu přispíval určitě i pomocný servis třídních učitelek a pana školníka. Není divu, že poslední den poprvé v dějinách našich školních Kladek úplně všichni malí lyžaři nasedali v pohodě na dvoukotvový vlek, aby si užili jízdu na 710 m dlouhé sjezdovce. Na závěr nezbývá než pochválit všechny lyžaře, poděkovat jejich rodičům i SRPŠ za podporu a těšit se při prohlížení fotogalerie na příští Kladky!

                           Za realizační tým zapsala Mgr. Ludmila Šimečková

Zpět