Eliščin úspěch v recitaci

25.04.2018 19:03

Každý rok nové a nové zkušenosti, motivace a radost z přednesu! A jistě nejen to vede skvělou Elišku Lexmaulovou k dalším úspěchům. V okresním kole recitační přehlídky, 21. 3. 2018 ve Svitavách, se ve velké konkurenci velmi šikovných přednášejících dostala se svým textem Jako uhry pod mýdlem (z knihy Oněgin byl Rusák od Ireny Douskové) do trojice nejlepších, kteří 25. 4. 2018 vyrazili do Pardubic, aby se porovnali v rámci celého kraje. Tam se úroveň recitátorů šplhala opravdu vysoko. A Eliška? Nezklamala! Ze sedmnácti dívek a chlapců se dostala do užšího výběru devíti, kteří přednášeli i svůj druhý text. A protože báseň Johna Lennona – Kráva národního zdraví se porotě líbila, odvezla si Eliška úžasné „Čestné uznání“. Gratulujeme!

Mgr. Jana Strouhalová

Foto: ZDE

Zpět