Exkurze „REHAU“ Moravská Třebová

25.10.2014 11:43

Dne 24.10.2014 se všichni žáci 9. třídy vypravili do Moravské Třebové, na exkurzi do firmy „Rehau“  Moravská Třebová. Po přivítání na klubovně firmy proběhlo krátké seznámení s firmou a jejím výrobním programem, které bylo podpořeno videem a ukázkou jednotlivých vyráběných komponentů pro automobilový průmysl. Potom následovala prohlídka výrobních prostor a pracovišť přímo ve výrobě. Žáci měli možnost se seznámit s prací na jednotlivých pracovištích a linkách  pro výrobu celé řady autodílů.  Možná, že se na základě této exkurze někdo rozhodne absolvovat  obor  mechanik plastikářských strojů, který je novým  4-letým maturitním oborem na SOU Svitavy a firma jej velmi výrazně podporuje stipendiem. 

                        Ing. Vilém Slechan

Zpět