Exkurze žáků 9. třídy

15.06.2017 21:35

24. května jsme se vypravili s žáky 9. třídy na dvoudenní pobyt do Prahy. Ubytování jsme měli zajištěné blízko nádraží Florenc v hostelu Sokola Karlín. Odtud jsme vyráželi na procházky Prahou. První den nás čekala prohlídka Židovského Města se čtyřmi synagogami a Starým židovským hřbitovem, odtud jsme vyrazili směr Petřín, kam jsme se nechali vyvézt lanovkou. Po výšlapu 299 schodů jsme měli opravdu krásný výhled na celou Prahu. Dále nás čekal slavný Vyšehrad. Druhý den jsme se přes Kampu vydali na prohlídku Poslanecké sněmovny, kde jsme mohli sledovat zasedání poslanců. A na závěr naší exkurze jsme prošli historické jádro Prahy společně s Karlovým mostem a Staroměstským náměstím. Všichni jsme si Prahu užili a domů si odvezli krásné a nezapomenutelné zážitky. 

 

Bc. Martina Baráková

Zpět