Gastronomická soutěž v Moravské Třebové

20.12.2013 13:54
 

 

Také letos se dvě skupiny žáků naší 8. a 9. třídy zúčastnily gastronomické soutěže O pohár ISŠ Moravská Třebová. Soutěž se konala ve vánočně zdobených prostorách moravskotřebovského muzea 10. prosince 2013.
 

Nutno uznat, že počet a úroveň soutěžících i obtížnost soutěžních úkolů každým rokem stoupá. Vždyť všichni zúčastnění si očividně soutěž užívali, a zároveň se spoustu nového naučili! Tentokrát mezi soutěžní disciplíny patřila příprava vánoční ovocné mísy pro dvě osoby, založení příborů a plátěného ubrousku podle zadaného menu a příprava svačinové bagety. V pauzách pak bylo možné vyzkoušet si carving – vyřezávání ovoce a zeleniny. (Nahlédněte do fotogalerie!)
 

Konkurence byla veliká, zkušenost ještě větší… Pohár tentokrát ve škole nepřibyl (další umístění se neuváděla, protože všichni byli moc šikovní), ale chuť soutěžit opět za rok jistě zůstává!
 

Mgr. Jana Strouhalová


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Zpět