Hodnocení sportovních výsledků žáků ZŠ Městečko Trnávka za 1. pololetí šk. roku 2012/2013

20.12.2012 10:42

V září proběhly soutěže v malé kopané ml. žáků. V obvodním kole v Jevíčku obsadili naši chlapci 3. Místo

Další postupovou soutěží byl přespolní běh. Z obvodního kola v Jevíčku do okres. kola postoupilo celkem 7 žáků, z nichž se nejlépe umístili: J. Stenzl-11. Místo, A. Nárovcová-13. Místo, A. Stenzlová-13. Místo

Listopad byl ve znamení florbalových soutěží-Orion Cup. V obvodním kole starších žáků v Jaroměřicích jsme se umístili na 3. místě. Mladší hoši tentokrát zabojovali a podařilo se jim turnaj vyhrát a postoupit do okr. kola.To se konalo 6.12. na gymnáziu v Mor. Třebové a účastnilo se ho 6. nejlepších týmů z okresu.

 Již jenom postup je pro naši školu velkým úspěchem vzhledem k obrovské konkurenci městských škol s nesrovnatelným počtem žáků a s hráči z oddílů. Opět jsme prokázali bojovnost a podařilo se nám získat velmi cenné 3. Místo. Reprezentovali: Šedaj, Stenzl, Dvorský, Suchomel, Steffan, Starý, Lexmaul.

V týdnu před vánočními svátky jsme pořádali obvodní turnaje v halové kopané. Mladší žáci obsadili 3. Místo a starší se probojovali až do finále, kde prohráli se ZŠ Jevíčko. I tak je 2. Místo pěkným úspěchem.

Po prázdninách začínáme trénovat na basketbalové soutěže a pomalu musíme myslet na vyvrcholení týmových sportů- atletický Pohár rozhlasu.

P.Smékal, učitel TV

Zpět