Horolezecká keramika ( 2.tř.)

24.10.2014 16:15

  Poslední školní den před podzimními prázdninami si druháci zpříjemnili výletem                 na horolezeckou stěnu a keramickou dílnu do DDM v Moravské Třebové.                               Z loňského roku už dobře věděli, co je čeká. Bez zbytečného zdržování se hned               po svačince rozdělili na dvě skupiny a šlo se na věc. Vše probíhalo tak hladce a rychle, že jsem málem ani nestíhala přebíhat s fotoaparátem od keramiky k horolezcům. I tady se ukázalo, že každý z nás je šikovný na něco jiného a že místo posmívání je lepší kamarádům fandit a držet pěsti pro štěstí. Všem svým druháčkům posílám pochvalu, gratuluji našim nejlepším horolezcům ( Evelínce a Ríšovi K.) a děkuji naší třídní babičce za pomoc.

                                                                                                                                                                                   Mgr. Ludmila Šimečková, tř.učitelka

Zpět