Hra na školu

26.05.2013 08:54

Naši předškoláci se do školy opravdu těší. Když se přišli v únoru před zápisem do 1.třídy podívat k paní učitelce Pilařové na prvňáčky, byli ještě trochu zamlklí a nesmělí. V pondělí 13.5.2013 ale nakoukli rovnou do 5.třídy. Tentokrát byli překvapeni páťáci, ale nakonec se toto setkání všem moc líbilo. Pro předškoláky to byla vlastně taková HRA NA ŠKOLU. Páťáci si vyzkoušeli roli učitele. Budoucí prvňáčci si směle  přisedli k páťákům do lavic a pak už všichni společně házeli hrací kostkou, počítali tečky, podepisovali se na tabuli a nakonec si venku zahráli veselou pohybovou hru.                                                                              Při rozloučení měla Hedvička výborný nápad a pozvala páťáky na oplátku do školky. To bylo radosti :-) !

                             Za ZŠ a MŠ          L.Šimečková a E.Šteflová 

 

                                                                                           

Zpět