I nejmladší školáci umí recitovat

13.02.2018 19:18

Školní kolo v recitaci pro žáky 1.stupně odstartovalo na naší škole v úterý 13. 2. v malé tělocvičně. Všichni soutěžící se na vystoupení pilně připravovali. I když na některých z nich byla vidět tréma, před publikem na sobě nechtěli dát nic znát. Každý se snažil recitovat, jak nejlépe dovedl. Básničky vystřídala i próza a diváci svoje soutěžící spolužáky odměňovali zaslouženým potleskem. V porotě vše bedlivě sledovaly paní učitelky. A jak vše dopadlo?    Do oblastního kola v Moravské Třebové nás pojedou reprezentovat:Jáchym Pospíšil, Lenka Budigová, Alžběta Dvořáková, Štěpán Chlup, Ema Selingerová, Vlastimil Antošovský a Mariana Stenzlová. Pochvalu si ale zaslouží všichni soutěžící. Recitátorům, kteří budou naši školu reprezentovat v oblastním kole, budeme držet pěsti!

                                                                                Mgr. Ludmila Šimečková       

Zpět