Já malý přicházím koledovat ...

07.12.2016 12:52

Ano, je to tak. I letos školáci zahájili vánoční čas zpíváním na slavnostním Rozsvěcování vánočního stromu na návsi Městečka Trnávky. Děti zpívaly a přednášely, jak nejlépe uměly a my všichni, co jsme stáli v jejich těsné blízkosti, když se při Tiché noci stromeček rozzářil, máme stále na paměti ten odraz radosti a veselosti v dětských očích. Chválíme tedy nejen všechny naše malé koledníky, ale také Elišku s Dančou.     O tom, že se Vánoce blíží, svědčí i pilný nácvik programů jednotlivých tříd na školní besídku. Inspiraci mohli ti nejmladší nabrat na představení Vánoční kabaret                 ve Svitavách. A protože Vánoce jsou pro děti hlavně dobou těšení, tak se také opravdu těšíme. Těšíme se na školní besídku, na společnou návštěvu kina, na vánoční prázdniny a hlavně na Ježíška. Copak nám letos nadělí?

                                                                                                                                                                                        Mgr. Ludmila Šimečková

                                                                  

Zpět