Jak je důležité míti Ezopa

03.06.2015 12:39

V pátek v dopoledních hodinách žáci naší školy zhlédli divadelní představení Jak je důležité míti Ezopa. Detektivní příběh vymyslela a zrežírovala paní učitelka Lucie Pilařová s dětmi, navštěvujícími divadelní kroužek v Jevíčku.

Představení se mi líbilo, bylo pestré jak ze strany herců, hereckých výkonů a skvělého napětí, tak i ze strany scény, která byla vypracována do detailu. Kostýmy byly skvělé a pomohly nám, abychom se přenesli do děje. Jako detektivní příběh toto divadlo hodnotím velice kladně. Doufám, že paní učitelka Pilařová bude s touto skvělou aktivitou pokračovat i nadále. Jan Stenzl

Divadlo se mi moc líbilo, bylo i na zamyšlení, protože nám ukázali, že někteří lidé jsou stejní jako zvířata v bajkách. Romana Bártová

Detektivní příběh byl velice zajímavý a občas i zábavný. Nejvíc se mi líbilo to, jak se anglický detektiv napil čaje z bylinek ze zahrádky své ženy a zjevil se mu Ezop, který mu pomáhal vyřešit vraždu. To bylo to nejzajímavější. Michal Unzeitig

Líbilo se mi zpracování a přebíhání ze snu do reality. Paní učitelka měla jako vždy originální nápad. Povedlo se jí to a myslím, že i s herci už je sehraná. Nato, jak byli herci mladí, to měli skvěle zvládnuté. Myslím, že jsem to pochopila dobře. Anna Zichová

Nevěděl jsem, kdo byl Ezop. Díky divadlu jsem to zjistil. Představení se mi líbilo. Herci i paní učitelka odvedli dobrou práci. Jonáš Dvorský

Divadlo se mi líbilo, bylo vtipné a dramatické. Bylo fajn, že všechny herce znám a nejvíce se mi líbila sekretářka a konstábl. Eliška Lexmaulová

Na fotografie z tohoto představení se můžete podívat zde.

Zpět