Jak jsme jeli do Brna ...

30.04.2014 16:07

Na poslední dubnové úterý jsme si naplánovali zájezd do Brna. Čekalo na nás představení Petr Pan v divadle Polárka a také návštěva zábavného parku BONGO. A co jsme tedy viděli? Pohádkový příběh dvou sourozenců, kteří se spolu s Petrem Panem ocitají na cestě           za velkým dobrodružstvím a potkají třeba pirátského kapitána, který má místo ruky hák. Potleskem jsme oživili vílu Zvoněnku. Nahlédli jsme do tajemné Země Nezemě, kde nikdy nemáte jistotu, zda jste vzhůru nebo je to pouhý sen. Divadlo se nám všem moc líbilo.       A kam jsme spěchali potom? Přece do Bonga. Tam jsme vyzkoušeli všechny skluzavky, trampolíny, vozítka a prolézačky. To byla paráda!!! Jestli vás zajímá, jak jsme si to celé užili, mrkněte do fotogalerie.

                                                                                                                                                                                                   žáci 1., 2. a 3. třídy

Zpět