Jak jsme psali deník(y)

21.06.2018 17:10

Dovolte, abychom se pochlubili zatím naším nejdelším třídním projektem, který nese název Víkendový deník. Asi tak od začátku druhého pololetí jsme si začali do zvláštních velkých sešitů zapisovat svoje víkendové zážitky. Byl to vlastně zprvu takový náš pravidelný domácí úkol. Psali jsme o tom, co jsme dělali, kam jsme jeli, co jsme jedli, co se nám povedlo, jak jsme se chystali do školy a ještě plno dalších zajímavostí. V pondělí jsme svoje záznamy mohli přečíst ostatním.  Aby nás psaní bavilo ještě více, udělovali jsme si za každý zápis jedno písmenko. Zhruba po osmnácti týdnech na nás vykoukla tajenka: ZASLOUŽÍŠ SI ODMĚNU! Tou odměnou byl kromě lízátka a pastelek také krásný, tiskárnou vonící, ale ještě úplně prázdný Prázdninový deník, který stejně jako my na svá letní dobrodružství teprve čeká.

 Za všechny svoje  pilné písaře ze 2. třídy zapsala 

                                                                           Mgr. Ludmila Šimečková

 

Zpět