Jak jsme se těšili na ...

28.12.2017 10:09

Jen co jsme první prosincovou neděli společným zpěvem s rodiči rozzářili vánoční strom     na místní návsi, bylo nám jasné, že Vánoce už jsou opravdu za dveřmi. Všichni jsme se      na ně převelice těšili. V následujícím týdnu jsme o nich zpívali a recitovali babičkám            a dědečkům na tradičním Posezení s důchodci. Druhou neděli posledního měsíce v roce jsme tyto krásné svátky vítali svými vystoupeními na školní vánoční besídce. Vzpomínáte si určitě na malé snílky s polštářky, na rytmický tanec princezen a krále Pavla se svou družinou,      na popletenou abecedu nebo na pohádku O čertovi a Káče, viďte?Dlouhé čekání jsme si v dalších dnech po besídce ukrátili výletem do kina v Moravské Třebové, zimní vycházkou    s bohatou nadílkou zvířatům v lese, návštěvou Andělské výstavy v místní knihovně, vánočním dopolednem s dílničkami a dárečky ve svých třídách …  a  prvňáci s druháky vyrazili ještě na své v pořadí již druhé bruslení. A pak už všichni hurá na vánoční prázdniny!  

Za všechny z 1.- 4. třídy zapsala                  Mgr. Ludmila Šimečková

Zpět