Jak jsme spali ve škole ...

28.04.2014 16:20

Po vzoru našich starších kamarádů ze 3. a 4. třídy jsme se také my rozhodli společně přenocovat ve svých třídách. Sraz byl ve čtvrtek 24.4. v 17,00 hodin před školou, a tak se přesně o páté naplnila šatna rodiči, dětmi, karimatkami, spacími pytli, polštářky a plyšáky. Připočtete-li k tomu ještě dvě paní učitelky, je toho až dost. Nesmíme ale také zapomenout na krabice, krabičky a tácy s bábovkami, buchtami, koláčky a dokonce i s palačinkami ! Mňam! To všechno nám napekly některé naše úžasné maminky a babičky k páteční snídani a my jim za to moc děkujeme. Užili jsme si nejen spaní ve škole, ale také šipkovanou         s přírodovědnými úkoly, stavění domečků pro lesní strašidla i opékání večeře na ohni. A kdo chtěl, mohl zkusit i večerní stezku odvahy. Pak jsme si ale už opravdu zalezli do svých pelíšků a spali a spali a spali . Krásně se nám to spalo!

                                                                                                                                                Za všechny spáče z 1. a 2. třídy  L.Šimečková a L.Straková

Zpět