Jaké byly Kladky?

17.01.2017 18:30

Lyžařský výcvik žáků 1.stupně a MŠ je úspěšně za námi. Poslední den jsme si náramně užili. Závodilo se, rozdávaly se diplomy, chválilo se, mávalo a pak přišlo na řadu loučení. Poděkovali jsme instruktorům lyžařské školy SNOWFOX Prostějov za vzorné vedení našeho lyžařského výcviku, protože dobře šest desítek dětí lyžovalo na velkém svahu a těch zbylých ... náct zdatně sjíždělo slalomem cvičnou louku. Naši instruktoři na oplátku pochválili nejen nás, ale i naše paní učitelky za skvělou spolupráci a dokonce pro ně měli i sladkou odměnu. Ještě něco na zub pro všechny lyžaře, rychle odevzdat vypůjčené lyže,boty a přilby a hurá do autobusu. Ahoj Kladky, ahoj všichni a zase za rok!

A ještě za náš učitelský přípravný výbor děkujeme všem, kdo se na realizaci této akce podíleli(Snowfox Prostějov,Sport servis Ježek, M-tour Miroslav Matocha, SRPŠ, ...). Pochvalu posíláme také všem rodičům, kteří tuto aktivitu svým dětem dopřáli, a našim lyžařům píšeme velikánskou jedničku!

                                                                                  Mgr. Ludmila Šimečková                         

Zpět