Jsme malí, ale šikovní ...

07.11.2013 03:53

 Kdo z vás si myslí, že my prvňáčci jsme tak trochu strašpytlíci, ten se mýlí! Nezalekli jsme se ani ranního deště, ani horolezecké stěny a keramická dílna byla pro nás hračkou.          Ve středu 6.11. jsme v pláštěnkách a s deštníky nad hlavami statečně doklopýtali          přes kaluže (někdy i kalužemi) až do DDM v Moravské Třebové. Po malé svačince jsme se někteří nechali odevzdaně navléci do horolezeckých sedáků a někteří z nás rychle vyběhli   po schodech do keramické dílny. A pak to začalo ! Naše šikovné prsty během chvíle vyrobily z keramické hlíny opravdu moc pěkný dárek pro někoho u nás doma.                               Na chodbě zatím po horolezecké stěně lezl každý, kdo měl ruce a nohy. Po modrých nebo dokonce i po červených, u stropu zazvonit na zvoneček a šup dolů. Ještě vystřídat skupinky a už je to uděláno, už je to hotovo.                                                                                     To bylo napínavé, panečku! Pokud chcete vědět víc, podívejte se na nás do fotogalerie.

                                  Zdraví vás prvňáčci !

Zpět