Když jde naše třída do ...

27.06.2019 15:18

Poslední týden ve školním roce je super. V pondělí jsme se čtvrťáky doháněli poslední lekci plavání v Mohelnici, v úterý jsme si vyšlápli na Holubí studánku a ve středu? To jsme měli skoro tzv.dvanáctku. Ráno jsme odjeli společně s druháky výletním autobusem do Moravské Třebové, kde jsme si mezi prvními užili všechny disciplíny Dne dětí na gymnáziu.A pak už ahoj druháci a natěšeně spěcháme do Aquaparku. To bylo něco, panečku! Lepší osvěžení jsme si nemohli ani dopřát. Sprcha, bazén, hříbek, céčko, tobogán, ledová tříšť, langoše, hranolky a mezi tím opakované vrstvy opalovacích krémů a odpočinek ve stínu keřů a stromů. Po pěti hodinách balíme a vydáváme se na náměstí. Kvůli horku vynecháváme prohlídku zámku, nacházíme stinné místečko s lavičkami (tady se budou paní učitelce dobře hlídat batohy), doplňujeme chladnější tekutiny a jen tak s peněženkami v ruce jdeme kolem náměstí po nákupech. Zmrzliny, hračky, pohledy, jedna puška (za ty peníze tam nešla nechat) a taky prstýnek. Před pátou míříme k muzeu. Jdeme totiž do kina na film Psí poslání 2 aneb Některá přátelství jsou věčná. Krásný rodinný film, u kterého jsme se zasmáli, ale i slzička ukápla. Ale co? Konec dobrý, všechno dobré. Venku už čekají rodiče ( Děkujeme jim a hlavně panu Tinklovi!) a my se rozjíždíme domů. Byl to opravdu dlouhý a pro některé i trochu náročný den, ale my jsme si ho společně jako jedna dobrá parta pěkně užili. Zítra ještě najdeme klíč k prázdninám a je to!

                                                                  Mgr. Ludmila Šimečková

Zpět