Kladky 2017 - Začínáme...

10.01.2017 18:30

I v letošním roce se nám  podařilo zajistit v Kladkách ve spolupráci s lyžařskou školou SNOWFOX Prostějov lyžařský výcvik pro žáky 1.stupně. A protože se přihlásilo skoro 70 žáků, přibrali jsme ještě skupinku dětí z a  pan Matocha nás tedy vozí autobusem       ve dvou etapách během celého dopoledne postupně do Kladek a z Kladek. Počasí nám přeje a po trochu hektičtějším pondělku, kdy jsme se někteří poprvé viděli se svými lyžemi a naši instruktoři si nás dělili podle výkonů na cvičné louce do skupinek, už vše běží         na jedničku. Stejně jako v loňském roce ubývá kvapem lyžařů na louce a naši malí borci se postupně přesouvají z cvičného lana na vlek. Na velkém svahu tak přibývá barevných klikatých hadů a my z louky na ně občas při slalomu mezi zvířátky máváme a těšíme se, že třeba už zítra ...

                                                                     Mgr.Ludmila Šimečková

Zpět