Kladky 2019

15.01.2019 17:32

Vážení a milí příznivci našeho již čtvrtého školního lyžování na Kladkách, oznamujeme, že letošní konečné skóre lyžařsko-snowboardového klání KOPEC versus LOUKA je  67 : 10!!! KOPEC tedy s velkou převahou vyhrál a je možné, že někteří malí lyžaři zůstali LOUCE věrni jen proto, aby ji ta prohra tolik nemrzela. Všech 71 lyžařů a 6 snowboardistů si zaslouží velkou pochvalu.

Obstarávat týden téměř osmdesátku malých sportovců není žádná hračka. Velké díky tedy patří Lyžařské škole SNOWFOX Prostějov za profesionální výuku, panu Matochovi              za bezpečnou dopravu, půjčovně lyží Sport Ježek Moravská Třebová za skvěle padnoucí výstroj, SRPŠ při ZŠ a MŠ Městečko Trnávka za pochopení spojené s finanční podporou, našemu panu školníkovi za pomocný servis, ale v neposlední řadě hlavně všem paním učitelkám, které se podílely na přípravě a hladkém průběhu celého výcviku od rozdávání přihlášek a vybírání financí až po zapínání, odepínání a hledání všeho možného, fotografování, dohled a morální podporu na svahu i pod ním a kontrolu každodenního vysoušení lyžařské výbavy. O všeobecné spokojenosti vypovídají kromě nadšení všech dětí, které výcvik zdárně dokončily, i fotografie na školních webových stránkách a pár příspěvků našich páťáků:

... Kladky v tomto roce jsou asi pro mě ty nejlepší, protože máme výborného instruktora a jezdím poprvé na snowboardu. Už jsem několikrát spadla, ale ne z vleku. Moc mě to baví.

... Lyžování je super, baví mě to a možná bych chtěl lyžovat i do budoucna. Se školou je to mnohem lepší a je to sranda.

... Když jsme jednoho krásného dne jeli na Kladky, rozdělili jsme se tam do skupin a byl jsem rád, že jsem ve skupině s kamarády.

... Je to tam super.

... Moc se mi v Kladkách líbí, že se tam dobře lyžuje. Máme hodného trenéra. Jsem tam šťastný.

Za realizační tým věrných fanoušků zapsala Mgr. Ludmila Šimečková