Král a šašek

09.04.2018 20:30

O představení, které dnes dopoledne v sále místního kulturního domu rozesmálo děti z mateřské školy, žáky 1. - 5. ročníku a všechny paní učitelky, se na internetu píše: Je to nejnovější představení, které navazuje na mnohá úspěšná představení divadla Fortissimo. Divadlo Fortissimo tvoří dva dlouholetí přátelé a spolupracovníci: mim Vladimír Kulíšek a hudebník Radek Michalko. Největší předností jejich netradičně pojatých představení je aktivní spolupráce s obecenstvem. Vznikají tak komické situace, kterými je publikum vtaženo do děje, a tak přímo spoluvytváří každé konkrétní představení. Vlado Kulíšek dokáže pevně upoutat pozornost obecenstva a provádí jej všemi nečekanými situacemi s humorem a zdánlivou lehkostí.                                                                        A o čem to celé bylo? Hlavní postavou byl šašek, který spolu s malými diváky vytvořil na jevišti iluzi královského dvora. Společně pak všichni zahráli mlčky tradiční příběh o únosu a vysvobození princezny. To byla legrace! Ale hlavně to byl pro nás netradiční kulturní zážitek.

                                                                                                                                                                     

                                             

 

 

 

Zpět