Lyžařský kurz Malá Morávka 2017

28.02.2017 11:16

Lyžařský kurz se v letošním školním roce uskutečnil opět v Malé Morávce. S sebou jsme si vezli jak sjezdové lyže, tak běžecké lyže a samozřejmě velké nadšení. Sjezdový výcvik probíhal v areálu Ski Karlov a Pawlin. Na běžky jsme se vydali během našeho výcviku třikrát. Zejména výlet na Praděd byl neopakovatelným zážitkem, kde dešťové a mlhavé počasí nám dalo zabrat, ale všichni jsme to zvládli. Dokonce jsme se mohli podívat do chaty Horské služby Praděd, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací. Jeden den nám nepřálo počasí, tak jsme dopoledne strávili ve Wellness centru v Bruntále.

 Během celého výcviku nás majitelé chaty vykrmovali výborným jídlem, naštěstí jsme to vždy vyběhali a vyjezdili na lyžích. Po celodenním výcviku jsme si večer zahráli hry a šli spát, abychom ráno mohli opět začít den ranní rozcvičkou. Výcvik si s sebou odnesl pár nemocných, ale hlavně, že se obešel bez zranění a všichni máme plno nových zážitků. Lyžařům zdar! Foto ZDE!

Chtěli bychom poděkovat panu řidiři Radomilu Plhákovi za to, že nám zajišťoval dopravu během celého kurzu.

 

Bc. M. Baráková a Mgr. A. Popelková

Zpět