Malá slavnost velké abecedy v 1.třídě

27.02.2014 14:02

     Na úterý 21.1.2014  jsme se všichni náramně těšili. Většina z nás už zná celou velkou abecedu, a tak jsme pozvali do školy na malou slavnost také naše rodiče, abychom jim mohli konečně ukázat, jak se vlastně učíme a kolik už toho umíme J. A že byli rodiče opravdu zvědaví, přišli skoro všichni. Zasedli s námi do lavic a už to začalo . Nejprve jsme předvedli kousek společného čtení, pak jsme už každý sám pod dozorem své maminky nebo tatínka skládali slova a zapisovali je na pracovní list. Než si paní učitelka popovídala s rodiči o tom, jaké pero píše nejkrásnější písmenka, stihli jsme přikreslit ke slovům také obrázky.      A pak už jen rodičovská kontrola a hurá pro odměnu! Krásná záložka s velkou a malou abecedou nám jistě pomůže uhlídat řádky při dalším čtení, abychom si mohli na konci 1.třídy říci : UMÍM DOBŘE ČÍST !     

                                                                                                                                                                                            Mgr.Ludmila Šimečková                                                                

 

Zpět