Mc Donald´s Cup - okresní kolo

26.05.2017 09:43

Minulý týden proběhlo, v Moravské Třebové, okresní kolo Mc Donald´s Cupu  v malé kopané.

Pořadatelé, kterým se od posledního turnaje podařilo vylepšit pouze počasí, rozdělili družstva do dvou skupin po čtyřech. V naší skupině narazili naši borci postupně na Hradec nad Svitavou, Sebranice –Lubná a Bystré.

První zápas dokázali brankou z poslední minuty vyhrát 1 : 0. Ve druhém podlehli favoritu turnaje Sebranicím 3 : 0. A v posledním utkání ve skupině, si to rozdali o druhé postupové místo do semifinále, se ZŠ Bystré u Poličky. Zápas nakonec skončil 1 : 1. Díky tomu přišla na řadu postupová matematika, a protože jsme měli stejně bodů, vyrovnaný vzájemný zápas, stejný rozdíl skóre, stejný počet vstřelených branek ve vzájemném zápase, rozhodlo až pravidlo většího počtu vstřelených branek ve všech utkáních a tam mělo družstvo Bystrého o jeden gól navrch. Museli jsme zatlačit slzu a zkousnout nakonec třetí nepostupové místo ve skupině. Byla vidět vyšší úroveň než v oblastním kole, ale i přesto se naši borci neztratili a dobře reprezentovali naši školu.

Robert Hensl

 

Zpět