Mladějov (1. - 3. tř.)

04.06.2017 21:10

Jede, jede vláček, jede, jede vlak. Rychle, milé děti, rychle nasedat ! A kam se jede?         Z Městečka Trnávky rovnou do Mladějova na Moravě. Čeká na nás výletní jízda mladějovskou úzkokolejkou a hledání pokladu, prohlídka historického muzea, malé divadélko přímo na nástupišti, zdobení perníkových mašinek a na závěr pracovní list s úkoly. Bylo to zábavné, poučné, zajímavé, veselé i napínavé a na závěr i slaďoučké (... kdo by čekal, až zaschne poleva, že?). Na zpáteční cestě se ve vlaku povídalo, trochu i spalo a také zpívalo. Tak to byl náš školní výlet. Srdečný pozdrav z Mladějova a pár snímků                 ve fotogalerii vám posílají

                                                         žáci 1., 2. a 3. třídy a jejich paní učitelky 

Zpět