Naše školní recitační přehlídka – 2. stupeň

19.02.2013 13:39

Opět únor. Opět úkol vybrat si a naučit se báseň nebo kousek textu zpaměti. Opět … Opět zvládnuto. Všichni si vybrali, všichni se naučili a všichni se v rámci hodiny literatury předvedli. Z každé třídy vzešla skupinka, která se představila v úterý 19. února 2013 na Školní recitační přehlídce. Z 6. – 9. třídy se sešlo 22 skvělých recitátorů! Společně tedy zažili úžasné kulturní odpoledne završené sladkou odměnou. Paní učitelky pak mohly vybrat ty, kteří naši školu pojedou reprezentovat do Moravské Třebové v oblastním kole recitační soutěže. A kdo to bude? Anička Stenzlová, Zdíša Zavadilová, Pavla Stropková, Jan Stenzl, Romana Bártová a Daniela Rádsetoulalová, i když pěkně si vedli i Filip Steffan, Adéla Smolíková, Tomáš Elfmark nebo Kristýna Hladíková. Držme jim palce!

Mgr. Jana Strouhalová

Zpět