Noc s Andersenem - ještě jednou

23.04.2014 12:03

Přišli za námi žáci z deváté třídy, že si připravili pro 3. a 4. třídu program na spaní ve škole, jestli bychom s tímto nápadem souhlasily, a protože se blížilo narození H. Ch. Andersena, souhlasily  jsme. Téma bylo jasné – pohádky a H. Ch. Andersen. Devátá třída měla vše promyšlené do posledního detailu. Děti četly, plnily úkoly ve škole i cestou na Cimburk. Výsledky jejich snažení, byly následně vyhodnoceny a náležitě odměněny. Se zatajeným dechem potom poslouchaly pověsti z našeho kraje. Největší úspěch, jako tradičně, měla stezka odvahy. Strašidla ve sklepení školy jsou zaručený úspěch. O zábavu nebylo nouze a na dobrou noc děti zhlédly pohádku Ošklivé káčátko a „hajdy“ na kutě. Ráno jim žáci deváté třídy připravili snídani. Děti byly velice spokojené a šťastné a zajímaly se, kdy se zase něco podobného bude opakovat.

Chtěly bychom poděkovat deváté třídě a jejich třídní učitelce za pěkné odpoledne.

Mgr. Jana Dospělová, Mgr. Eva Žouželková

Zpět