O kůzlátkách (a dětech)

28.04.2015 15:24

Pohádky o neposlušných, poslušných nebo hodných kůzlatech už známe všichni. A že i my děti umíme být někdy jako ta kůzlata, o tom by mohli vyprávět nejen naši rodiče, ale i paní učitelky. Tak se pojďte na ty malé neposedy podívat! Kam? Přece do Gruny na Farmu       na rychtě. V úterý 28.4. zde byla k vidění nejen neposedná kůzlata, ale i my. Přijeli jsme sem v rámci prvouky, abychom se dozvěděli, jak to na takové kozí farmě chodí, čím se koza živí a jaký užitek z chovu koz člověk má. Radovali jsme se z kůzlat, která si s námi hrála spíše na schovávanou, a obdivovali jsme dlouhou bradku pana kozla. Ochutnali jsme pravý kozí sýr! Nezapomněli jsme ani na dárky pro rodiče. Snad jim budou ochucené sýry a Růženčin jogurt chutnat. A kam se podíváme příště?

                                          Za žáky a žákyně 1. a 2. třídy  Mgr. Ludmila Šimečková

Zpět