O nejmenších z MŠ

18.10.2015 11:42

Zas je tu léto, prázdniny, čas her, výletů, dobrodružství, koupání, čas nových zážitků…

Vraťme se k některým akcím v naší nejmenší třídě MŠ.

 

Druhou květnovou neděli slaví svátek naše maminky . Připravili jsme si s dětmi pásmo tanečků, písniček a her, které děti maminkám a babičkám předvedly. Poté následovala výtvarná dílnička- děti společně s maminkami vyráběly zápich srdíčko, kterým ozdobili svůj dáreček a to fialku v květináči. Tento „dáreček ˝ děti sázely již na podzim a celou dobu o něj pečovaly.V příjemné atmosféře při kafíčku a zákusku jsme strávili příjemné odpoledne. Bylo pamatováno i na děti . Dostaly balíčky se sladkostmi od p. Ondráčkové, vedoucí místní samoobsluhy Jednota – mnohokrát děkujeme.

Následovaly oslavy Dne dětí. Proběhly ve dvou fázích- dopolední vycházkou plnou her a soutěží pod Cimburkem. Dárečky dětem zajistilo SRPŠ při ZŠ . Taktéž děkujeme.

Následoval půldenní výlet na hrad Cimburk spojený s pozorováním přírody, okolí a poslechem příběhu o Bílé paní a krátké historii hradu. Počasí nám přálo, strávili jsme příjemné dopoledne.

Se školním rokem se tradičně loučíme na zahradě MŠ. Letos jsme si připravili tanečky a písničky, které jsme si zatančili společně s rodiči. Samozřejmě nesměly chybět ani opečené párky, kafíčko a zákusky, které nám maminky připravily.

V přátelské atmosféře jsme se rozešli na prázdniny.

Chtěly bychom touto cestou také poděkovat p. Evě Stenzlové a Haně Skočovské za ochotu a pomoc při těchto akcích.

 

Přejeme všem krásné léto, spoustu zážitků, pohody a v září zase nashledanou v MŠ

Zpět