Od Hastrmánka ke kapříkovi (1.tř.)

28.06.2017 17:46

Školní výlety mají být pro žáky taky tak trochu odměnou za celoroční pilnou práci. A protože letošní prvňáčci byli opravdu pilní jako včelky, připravila jsem pro ně v posledním školním týdnu tajnou výpravu s názvem Od Hastrmánka ke kapříkovi.                                           Pokud chcete vidět, jak jsme řádili v dětském centru Hastrmánek a co všechno jsme           v Moravské Třebové ještě před odjezdem na koupání s kapříkem Pepou a jeho kamarády stihli, mrkněte do naší fotogalerie. Potom už snad všichni lehce uvěříte, že prázdniny jsou za dveřmi.                                                                                                                   Tak si ty svoje první školní prázdniny, milí prvňáčci, krásně užijte!

                                                                                                                                                                                          Mgr. Ludmila Šimečková

Zpět