Okresní kolo přespolního běhu

08.10.2017 18:03

Dne 4. 10. se v Poličce uskutečnilo okresní kolo přespolního běhu, do kterého se probojovalo 11 žáků. Jako každý rok se nám nevyhnulo chladné počasí a rozbahněná trať. Nejlepšího výkonu dosáhla Viktorie Protivánková, která se umístila na krásném 2. místě. Ostatní závodníci také bojovali, ale na stupně vítězů nedosáhli.

Závodu se zúčastnili: Konečný Radim (4. třída), Protivánková Viktorie (5. třída), Kaštánková Hedvika (5. třída), Hladil Jan (7. třída), Smolíková Natálie (7. třída), Smékalová Eliška (7. třída), Havlíčková Soňa (7. třída), Braunerová Monika (8. třída), Škrabalová Jana (8. třída), Lexmaulová Eliška (9. třída), Václavková Romana (9. třída)

 

Všem závodníkům děkujeme za účast a vzornou reprezentaci školy.

 

Bc. Martina Baráková

 

 

Zpět