Ovoce a zelenina do škol a ...

20.11.2014 20:15

  Od září letošního roku se školy v České republice zapojují již šestým rokem     do projektu Ovoce a zelenina do škol.

Základním cílem celého projektu je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě. Také naše škola je do tohoto projektu zapojena, a proto si žáci 1.stupně pravidelně pochutnávají na různém ovoci a zelenině.                            A tak se nedivte, že nás potěšilo, když nám do 2. třídy přišla pravidelná zdravá nadílka právě v den, kdy jsme si opakovali prvouku na naší malé výstavě ovoce   a zeleniny tak dlouho, až jsme tu výstavu téměř celou snědli. Že jsme opravdu bystří žáci, ihned jsme poznali, že tentokrát jsme v rámci projektu Ovoce a zelenina do škol dostali JEDNU PECKOVICI A NĚKOLIK BOBULÍ / viz. fotogalerie /. Děkujeme!                                                                                                                                                                                Mgr. L. Šimečková


                                                                                                                                                     

 

                                                                                                                                                 

Zpět