Plavu si, ani nevím jak ...

01.03.2016 20:35

Tak přesně podle nadpisu by si mohli dnes již potřetí v mohelnickém bazénu zpívat žáci     3. a 4. třídy společně s dětmi z MŠ, kdyby se ovšem dnes netrénovalo právě potápění. Uznejte sami, že pod hladinou se moc zpívat nedá. Raději tedy píšeme zprávu o tom, že naše škola zahájila od února tradiční plavecký výcvik, že s námi mají prý paní plavčice       (a dnes nově i pan plavčík) spoustu práce a že se všichni poctivě snažíme a plaveme     jako ... ! No, o tom zase příště.

                                                                                               Mgr. Ludmila Šimečková

                                                                          

                                                                                     

Zpět