Pomáháme chlapci z Indie

23.09.2013 09:01

V šesté třídě jsme se rozhodli, že si budeme na dálku adoptovat chlapce z Indie přes Diecézní charitu v Hradci Králové. Vybraný adoptovaný chlapec se jmenuje Basavaraj H. Madar. Jednou za rok mu posíláme 5000,- Kč. Částku za 6. třídu jsme vybrali na akcích školy, SRPŠ, na akcích obce, Trnky a ostatních dobrovolníků a našich spolužáků. Za tyto peníze se může Basavaraj 1 rok vzdělávat. Napsal nám dopis, ve kterém nám řekl něco o sobě. Školu miluje, našel si díky ní spoustu nových kamarádů, má rád všechny předměty a učitelé jsou prý také hodní. Na vysvědčení měl 3x A, což znamená 1, a 3x B+, což znamená 2*. My jsme Basavaraji také odepsali: co jsme za školu, třídu a také jsme mu poslali naši společnou fotku. Do obálky jsme přidali i korálkový náramek, samolepky, magnet… Basavaraj je moc vděčný za pomoc a děkuje, stejně jako my, za vaše příspěvky. Doufáme, že nám jej i nadále pomůžete podporovat. Další informace najdete na stránkách školy a ve škole.

                                                 

Děkují žáci a žačky 7. třídy a za všechny modlící se Basavaraj H. Madar =)

                                                                                                                                                               

Zpět