Poprvé v Šikovných Ručičkách

28.02.2013 20:13

 

Ve čtvrtek 28.2.2013 jsme zahájili kroužek Šikovných Ručiček pro maminky a děti. Poprvé jsme si vyrobily závěsné ptáčky ze scrapbookového papíru. Pomocí ozdobných raznic a techniky tupování přes šablonu jsme ozdobili papír, ze kterého jsme vystřihli tělíčko a doplňky ptáčka. Jednotlivé části jsme následně slepili a ptáčky jsme doplnili o režný provázek namísto nožiček a k zavěšení ptáčka. Zatvořily si nejen děti, ale i rodiče, a tak měla každá maminka s dítětem dva i více ptáčků. Bylo pěkné pozorovat spolupráci rodičů s dětmi i vzájemnou vstřícnost mezi maminkami při půjčování pomůcek. Musím říct, že barevní a originální ptáčci se dětem i rodičům skutečně povedli. Když byly výrobky hotové, maminky se bez vyzvání podílely na úklidu pomůcek i celé třídy, za což bych chtěla poděkovat. Celé odpoledne proběhlo v zábavném duchu a již dnes se těším na další setkání. Uvítám i nápady maminek na program dalších Šikovných Ručiček. Více foto ve Fotogalerii MŠ.

 

                                                                

p. uč. Dáša Dostálová

Zpět